Proč používat a dávat přednost šermířskému bazaru bazar.arms.cz

Odpovědět
Supík
Příspěvky: 2
Registrován: pon bře 12, 2018 4:38 pm

Proč používat a dávat přednost šermířskému bazaru bazar.arms.cz

Příspěvek od Supík »

umožňuje inzerci i bez registrace
- při registraci se vaše osobní údaje nestávají majetkem jakési korporace typu google či facebook které jsou jen obchodním produktem na kterých vydělají peníze. Používají se jen ve vašem zájmu a Supík rozhodně tyhle věci nevyužije nijak než ve tvém zájmu. Max na mail napíše info pokud se zas změní EU legislativa.
- po registraci se zarezervuje zvolené uživatelské jméno a nikdo ho už nemůže použít i při zadání inzerátu bez přihlášení
- umožní nahrávat opravdu velké fotografie. Takový bazos zmenší fotku cca na 20-30kbyte. Zde na šermířském bazaru když nahrajete fotku 10 000kbyte velkou, tak se návštěvníkovi stále tato fotka zobrazí 10000kbyte velká. Nějaké omezení asi nakonec zavedu. Už mi tu lidi nahráli i 30000 kbyte velkou fotku! Asi to zastropuju na té cca 300x větší kvalitě než je ten bazoš ;)
- vzhled a funkce bazaru se snažím ponechat v původním jednoduchém rozhraní s tím, že postupně zajišťuji aby bazar fungoval i na mobilech a měl šikovné funkce, které fungují bez nějakého velkého přemýšlení. (plánuji drag and drop funkcionalitu pro nahrávání fotek..ale původní nahrávání zůstane stejné)

Odpovědět