Supík doporučuje: Brodecké fórum , Doba Karlova , Aktuální zprávy a novinky dne Předpověď počasí    

Šermířský bazar pro historický šerm

   
Registrace | Obnova hesla/účtu
Přidat nový inzerát (bez přihlášení)
Smaž inzerát z bazaru
Nápověda a připomínky

Nabídka

Jméno: VikingEmail:
Kategorie: VerbováníDatum: 2022-07-12 09:28:54 detail
Ahoj. Máš rád bojové sporty? Nebojíš se schytat ránu? Přidej se k nám. Jsme skupina zabývající se HMB (historical medieval battle). Jedná se o sport rozvíjející se 10 let a díky našemu spolku se dostal i do jižních Čech. Týká se boje ve zbroji v ohraničeném prostoru (ohradě). Meče, sekery, tvrdé rány- dokud člověk stojí může se bít. Máš zájem zjistit více? Chceš se přijít podívat na trénink? Napiš mi do zprávy nebo zavolej na tel.: 721177647.
Fotky: foto1 foto2Jméno: Pavel TrösterEmail:
Kategorie: VerbováníDatum: 2022-04-25 15:41:06 detail
Cena:
0,- Kč
Šermířská skupina Mamánci - Český Krumlov/České Budějovice Verbujeme nováčky ! Doba, kterou se zabýváme, je 13 - 15 století. Prostě doba kdy byl středověk nejkrásnější (-: Sídlíme jak v Českém Krumlově tak v Budějovicích Čím se u nás můžete zabývat: 1) Šerm, HMB, Německá škola meče, ale třeba i jen jako kuchař, lučišník či práče či jiné povolání. 2) Jezdíme na různé dobové akce. 3) Účastníme se turnajů, bitev a táboření. 4) Táboření ve vlastním, středověkým ležení. 5) Jezení, chlastání, hraní her, Soule, Gwint, plátýnko atd. Prostě jde o to scházet se na tréningách, jezdit po akcích, bitvách, turnajích, tábořit, odpočívat, získávat nové přátelé a pořádně se bavit. Ps: nic nikomu neplatíme, nejedná se o brigádu a ani vy nic neplatíte nám, je to dobrovolné pro nadšence a lidi co se chtějí dobře bavit. Bereme všechny slušné lidi i ty co jsou trošku zlobiví (-:
Fotky: foto1Jméno: TomasEmail:
Kategorie: VerbováníDatum: 2022-01-31 15:04:40 detail
Salve civites, predstavuji vám naši skupinu zabývající se pozdní antikou 1. a 2. století po Kristu. Konkrétně životem legionářů desáté legie. Rádi v našich řadách přivítáme další členy, kteří mají zájem vyzkoušet si dobový život a službu na hranicích Říma. Ať už legionáře nebo pomocné sbory, císař potřebuje nové muže.
Fotky: foto1 foto2<< <   1   > >>

            1,391 ms