Supík doporučuje: Brodecké fórum , Doba Karlova , Aktuální zprávy a novinky dne Předpověď počasí    

Šermířský bazar pro historický šerm

   
Registrace | Obnova hesla/účtu
Přidat nový inzerát (bez přihlášení)
Smaž inzerát z bazaru
Nápověda a připomínky

Nabídka

Jméno: Tomáš ČuperaEmail:
Kategorie: VerbováníDatum: 2021-10-25 09:38:10 detail
Salve civites, predstavuji vám naši skupinu zabývající se pozdní antikou 1. a 2. století po Kristu. Konkrétně životem legionářů desáté legie. Rádi v našich řadách přivítáme další členy, kteří mají zájem vyzkoušet si dobový život a službu na hranicích Říma. Ať už legionáře nebo pomocné sbory, císař potřebuje nové muže.
Fotky: foto1 foto2 foto3Jméno: GeorgeEmail:
Kategorie: VerbováníDatum: 2021-02-16 22:03:42 detail
Nové zboží
ahoj, s pár lidmi se snažím dát do kupy partu z ÚnL a okolí, zaměření je vrcholný středověk a ranný novověk. Je nás pár, spíš bych to bral jako klub než cokoliv jiného kdokoliv napíše rád odepíšuJméno: Milan Email:
Kategorie: VerbováníDatum: 2021-02-08 13:27:12 detail
Hledáme nové členy. Jsme spolek scénického šermu věnující se období konce templářského řádu, konkrétně období vlády velmistra Jakuba de Molay v letech 1292-1314 a v současné době hledáme nové členy pro rozšíření našich řad. Koho hledáme? Možná právě tebe, pokud je ti nad 18 let, jsi zodpovědný a spolehlivý parťák co si rád posedí a pobaví se u ohně, nevadí ti pravidelné tréninky v obci Zhoř u Stříbra a chceš se věnovat historii Templářského řádu nejen teoretickým studiem ale i na živo spolu s námi. Pokud jsi se v tomto popisu našel, neváhej nás kontaktovat.
Fotky: foto1<< <   1   > >>

            670 ms